YILDIRIM YUNUSEMRE,DE SATILIK ÜÇ CEPHELİ SANAYİ İMARLI 580m2 ARSA

6.250.000 TL Kredi Hesapla
İlan No 1310
İlan Tarihi17.Ocak.2021
KategoriSatılık Arsa
İmar DurumuVar
Metrekare580
Tapu DurumuMüstakil
Kredi DurumuKrediye Uygun Değildir
TakasHayır
Merkeze Uzaklık15 DK
 Yazdır

İLAN AÇIKLAMASI

SÖNMEZ,DEN
VİŞNE TİCARET BÖLGESİ YUNUSEMRE MAH,SİNDE 
ÜÇ CEPHELİ SANAYİ İMARLI ÖNÜ OTOPARKLI 580 m2 ARSA
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ÖZELDEN YERİNDE SUNUMU YAPILACAK
İLAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN İRT:+90 539 810 9246

Yıldırım satılık arsa
Yıldırım satılık arsa seçenekleri arasında siz de amacınız doğrultusunda ve kriterlerinize uygun bir yatırım yapabilirsiniz. Satılık arsalar farklı fırsatlarla yatırımcılarını bekliyor.
Bursa, ülkemizin yaşam kalitesi en yüksek şehirlerinden birisidir. Doğal güzellikleri, tarihi geçmişi ve ekonomik gücü düşünüldüğünde Bursa gibi bir şehrin benzeri ülkemizde bulunmamaktadır. Bursa içerisinde bulunan merkez ilçelerden bir tanesi de Yıldırım ilçesidir. Yıldırım ilçesi Bursa’nın Osmangazi ilçesinden sonra en büyük ilçesi olarak öne çıkmaktadır. Bursa’nın gelişim ve ilerlemesinde sağladığı katkılar noktasında önemli bir ilçe olarak da değerlendirilmektedir. Yıldırım ilçesi, Bursa’nın en fazla göç alan ilçesi olarak da bilinmektedir. Konum olarak Bursa merkezinin doğu kesiminde yer almakta olup ilçenin bir kısmı Uludağ eteklerinde bulunmaktadır. Yıldırım ilçesi, Bursa’nın yaşamış olduğu ekonomik ve sosyal gelişmelerden olumlu etkilenmektedir. Bu gelişmelerinde etkisi ile Yıldırım satılık arsa ve diğer emlak piyasası işlemlerinde hareketlilik görülmektedir
Neden Yıldırım’da satılık arsa almalısınız?
Yıldırım ilçesi ve Bursa’nın diğer merkez ilçelerini Bursa kavramından ayırmak mümkün değildir. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Yıldırım, Bursa’nın ekonomik gelişiminde önemli bir pay sahibidir. Bursa içerisinde bulunan birçok sanayi kuruluşu ile ilçe ekonomik anlamda büyük bir şansa sahiptir. Yıldırım içerisinde bu şansı kullanmakta ve başka sanayi kuruluşları ile de ekonomik gücünü arttırmaktadır. Yıldırım ilçesi şehrin diğer alanlarında olduğu gibi özel bir tarihi dokuya sahiptir. Osmanlı Devletine başkentlik yapmış bir şehir olarak Bursa içerisinde bulunan tarihi eserler yoğun olarak bu döneme aittir. Doğal güzellik anlamında ise en büyük pay Uludağ’a aittir. Uludağ’ın bir kısmının bu ilçede olması ve Uludağ’a çıkış için en güzel seçenek olan Teleferik Tesislerinin burada olması da önemlidir. Bunlara ek olarak Bursa içerisinde hastane, eğitim kurumları ve diğer tüm sosyal olanaklar bakımından eksik bulunmamaktadır. Tüm bu imkânlar düşünüldüğünde Yıldırım satılık arsa seçenekleri Bursa içerisinde değerlendirilmesi gereken seçenekler olarak düşünülebilir.
Yıldırım’da satılık arsa ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Yıldırım satılık arsa seçenekleri için yapılacak olan değerlendirmede dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Yıldırım ilçesinin en önemli ve yoğun alanları Bursa – Ankara yolu ve çevresinde bulunan alanlar olarak değerlendirilmektedir. Özellikle bu alanlarda bulunan sanayi imarına sahip satılık arsalar ve diğer emlak seçenekleri, şehrin diğer alanlarına göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ankara Yolu Caddesi’nin başlangıç kısımlarında bulunan metro hattı ile birlikte bu kesimler çok daha yüksek metrekare değerlerine sahiptir. Bununla birlikte 11 Eylül Bulvarı ve çevresinde bulunan geniş tarıma uygun alanlar da değerli emlak seçenekleri arasında değerlendirilmektedir. Uygun fiyatlı arsaları değerlendirmek isteyenler içinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Ana yolların biraz uzağında bulunan ve küçük metrekarelere sahip olan arsalar daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Özellikle şehrin dışında, tarla ve benzeri amaçlar ile satılan arsalar daha düşük fiyatlara satın alınabilmektedir. Yıldırım satılık arsa ve emlak seçenekleri arasında tercih yapılırken hangi amaçlar ile kullanılacağı düşünülerek belirleme yapılması daha doğru olacaktır.
Yıldırım’da satılık arsa yatırımı yapmak için 3 neden
Yıldırım satılık arsa fırsatları hem ticari ya da benzeri amaçlar ile hem de yatırım amacı ile tercih edilebilmektedir. Bursa’nın her anlamda büyük bir şehir olması, sahip olduğu doğal güzellikleri ve yeşillikleri ile birlikte sosyal anlamda sağladığı imkânlar ülkemiz açısında tercih edilen bir şehir olmasını sağlamaktadır. Ekonomik anlamda sahip olduğu güç en önemli tercih nedeni olmaktadır. Bununla birlikte Uludağ, Mudanya ve benzeri doğal güzellikleri ile de pek çok ziyaretçi çekmektedir. Şehrin bu potansiyeli de yatırımcıları kendisine çekmede etkili olmaktadır. Arsa, tarla ya da benzeri emlak seçeneklerini değerlendiren kişiler için sundukları sayesinde tercih edilir bir şehir olmaktadır. Şehrin sürekli olarak genişlemesi ile de uzak bir alanda bile yapılacak olan yatırımlar uzun vadede kar sağlayabilir. Ticari alanlara ya da merkezi konumlara yakın olan arsalar ise daha yüksek düzeyde kazandıracak yatırım araçları olarak görülmektedir.

 

ÇEVRE ÖZELLİKLERİ

 • Toplu Ulaşıma Yakın
 • Otobana Yakın
 • Caddeye Yakın
 • Metroya Yakın
 • Banka
 • Benzin İstasyonu
 • Cami
 • Eczane
 • Market
 • Pazar Yeri
 • Postane
 • Sağlık Merkezi
 • Sağlık Ocağı
 • Şehir Merkezi

ALTYAPI ÖZELLİKLERİ

 • İmarlı
 • Parselli
 • Tapulu

HARİTA KONUMU

Üzgünüz! Tarayıcınız bu özelliği desteklememektedir.

YOL TARİFİ AL

Barkodu telefonunuz ile okutarak ya da "Tıkla Git" butonuna basarak yol tarifi alabilir, alternatif güzergahları görerek en kısa ya da en kolay yollardan birini seçerek gayrimenkulün bulunduğu noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.
Emlak ilan yol tarifi QR Code Tıkla Git